Farsça Tercüme Hizmeti

iran

İran bölgesinde konuşulan Farsça, Ortadoğu coğrafyasında ikinci kültür dili sayılmaktadır. Zengin bir yapıya sahip olan Farsça oldukça geniş bir alanda konuşulur. Bu sebepten dolayı çeşitli lehçelere sahiptir.

Farsça gibi özen isteyen ve farklı lehçelere sahip olan bir dilde Akdil Çeviri Bürosu olarak sorunsuz ve kaliteli bir tercümeye ulaşmanız için alanlarında uzman ve deneyimli ekibimizle size en iyi hizmeti sunmak önceliğimiz.

Akdil Çeviri bünyesinde çalışan anadili Farsça olan Üniversitelerin Fars Dili ve Edebiyatı ya da Mütercim Tercümanlık mezunu olan İran ve Ortadoğu kültürünü çok iyi bilen tercümanlarımızla iş birliği yapmaktayız.

Böylece Farsça tercümelerinizde hiçbir stres yaşamadan sadece bekleyip en iyi ve kaliteli tercümeyi elinizde bulabilirsiniz. 20 yıllık tecrübemize dayalı olarak insanların çevirideki isteklerini göz önünde bulundurarak tam olarak isteneni vermekteyiz. İşini şansa bırakmak istemeyen ve nitelikli çeviri arayanların yanındayız.

Yeminli tercüman kadromuz ve merkezi konumumuz sayesinde en kısa zamanda noter yeminli tercümelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda isteğinize bağlı olarak Apostil tasdiği, Dışişleri Bakanlığı tasdiği, Elçilik ve Konsolosluk tasdiği işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Farsça Tercümede yazılı ve sözlü olarak her türlü hizmeti sunmaktayız.

Farsça Yazılı Tercüme Hizmetlerimiz
Farsça Noter Onaylı Yeminli Tercüme 

Resmi kurumlara sunacağınız evraklarda tercümenin noterden yeminli tercümanlar tarafından yapılması gerekmektedir.Akdil Çeviri Bürosu olarak bu hizmeti Farsça yeminli tercümanlarımızla size uygun fiyat kaliteli hizmet ve hızlı teslimat güvencesi sunmaktayız.

Farsça Hukuki Tercüme
Hukuki nitelik taşıyan belgelerinizin tercümesi için sunduğumuz hizmettir.Mahkeme belgelerinin yanı sıra tüzük ,sözleşme gibi belgelerinizde de hukuki tercümeye başvurulmaktadır.Farsça adliyeden yeminli tercümanlarımız tarafından belgelerinizin eksiksiz ve doğru tercümesi yapılmaktadır.

Farsça Tıbbi Tercüme
Doktor ve sağlık raporları, reçeteler, teşhis ve tedavi bildiren belgeler, makale, tez ve medikal araç ve gereçler gibi tıp terminolojisi içeren belgeler için başvurulan tercüme hizmetidir. Farsça tıbbi çevirilerinizi bu alanda eğitim görmüş ve tıbbi terimlere hakim olan yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Farsça Teknik Tercüme
Özellikle ithalat ve ihracat işlemlerinde teknik tercümeye başvurulmaktadır. Genellikle mühendislik, inşaat, otomotiv, sanayi gibi alanlarda teknik dökümanlar içeren belgeler için bu alanda bilgi sahibi yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Farsça Web Sitesi Tercümesi
Web sitenizi içeriğine uygun bir şekilde Farsça diline bire bir olarak tercümesi yapılır.

Farsça Sözlü Tercüme Hizmetlerimiz

Farsça Ardıl Tercüme
Ardıl tercüme klasik sözlü tercümedir. Soru cevaplar için oldukça uygun bir yöntemdir. Toplantı, Konferans, Nikah ,Tapu ,Vekalet, Şirket Kuruluşları, Hastane, mahkeme gibi birebir konuşmalarda başvurulur.

Farsça Simultane Tercüme
Eş zamanlı yapılan çeviride simultane tercüman bir çeviri kabini içinden konuşmacının söylediklerini (simultane) eşzamanlı olarak kaynak dilden hedef dile çevirir. Simultane Tercüman konuşmacı ile birlikte başlar, bir yandan dinlerken bir yandan da çeviri yapar. Konferans toplantı gibi alanlarda bu yönteme başvurulur. Ekipman ve son sistemler tarafımızca sağlanmaktadır.