İtalyanca Tercüme Hizmeti

italyan-flag

Akdil Çeviri bünyesinde çalışan anadili İtalyanca olan Üniversitelerin İtalyan Dili ve Edebiyatı ya da Mütercim Tercümanlık mezunu olan tercümanlarımızla iş birliği yapmaktayız.

İtalyanca-Türkçe, Türkçe- İtalyanca’nın yanı sıra İngilizce-İtalyanca, İtalyanca-Arapça, İtalyanca-Rusça gibi çapraz dil tercüme hizmetlerini de uygun fiyatlara sunmaktayız.

Böylece İtalyanca tercümelerinizde hiçbir stres yaşamadan sadece bekleyip en iyi ve kaliteli tercümeyi elinizde bulabilirsiniz. 20 yıllık tecrübemize dayalı olarak insanların çevirideki isteklerini göz önünde bulundurarak tam olarak isteneni vermekteyiz. İşini şansa bırakmak istemeyen ve nitelikli çeviri arayanların yanındayız.

Yeminli tercüman kadromuz ve merkezi konumumuz sayesinde en kısa zamanda noter yeminli tercümelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda isteğinize bağlı olarak Apostil tasdiği, Dışişleri Bakanlığı tasdiği, Elçilik ve Konsolosluk tasdiği işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

İtalyanca Tercümede yazılı ve sözlü olarak her türlü hizmeti sunmaktayız.

İtalyanca Yazılı Tercüme Hizmetlerimiz
İtalyanca Noter Onaylı Yeminli Tercüme

Resmi kurumlara sunacağınız evraklarda tercümenin noterden yeminli tercümanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Akdil Çeviri Bürosu olarak bu hizmeti İtalyanca yeminli tercümanlarımızla size uygun fiyat kaliteli hizmet ve hızlı teslimat güvencesi sunmaktayız.

İtalyanca Hukuki Tercüme

Hukuki nitelik taşıyan belgelerinizin tercümesi için sunduğumuz hizmettir.Mahkeme belgelerinin yanı sıra tüzük ,sözleşme gibi belgelerinizde de hukuki tercümeye başvurulmaktadır. Adliyeden İtalyanca yeminli tercümanlarımız tarafından belgelerinizin eksiksiz ve doğru tercümesi yapılmaktadır.

İtalyanca Tıbbi Tercüme
Doktor ve sağlık raporları, reçeteler, teşhis ve tedavi bildiren belgeler, makale, tez ve medikal araç ve gereçler gibi tıp terminolojisi içeren belgeler için başvurulan tercüme hizmetidir. Fransızca tıbbi çevirilerinizi bu alanda eğitim görmüş ve tıbbi terimlere hakim olan yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

İtalyanca Teknik Tercüme
Özellikle ithalat ve ihracat işlemlerinde teknik tercümeye başvurulmaktadır. Genellikle mühendislik, inşaat, otomotiv, sanayi gibi alanlarda teknik dökümanlar içeren belgeler için bu alanda bilgi sahibi yeminli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

İtalyanca Web Sitesi Tercümesi
Web sitenizi içeriğine uygun bir şekilde İtalyanca diline bire bir olarak tercümesi yapılır.

İtalyanca Sözlü Tercüme Hizmetlerimiz

İtalyanca Ardıl Tercüme
Ardıl tercüme klasik sözlü tercümedir. Soru cevaplar için oldukça uygun bir yöntemdir. Toplantı, Konferans, Nikah ,Tapu ,Vekalet, Şirket Kuruluşları, Hastane, mahkeme gibi birebir konuşmalarda başvurulur.

İtalyanca Simultane Tercüme
Eş zamanlı yapılan çeviride simultane tercüman bir çeviri kabini içinden konuşmacının söylediklerini (simultane) eşzamanlı olarak kaynak dilden hedef dile çevirir. Simultane Tercüman konuşmacı ile birlikte başlar, bir yandan dinlerken bir yandan da çeviri yapar. Konferans toplantı gibi alanlarda bu yönteme başvurulur. Ekipman ve son sistemler tarafımızca sağlanmaktadır.