Web Sitesi Tercüme

Dünyada yaklaşık 5 milyar insanın internet kullandığı bu da nüfusun yüzde 60’ına denk gelmektedir. Bu sayı gün geçtikçe artmakta ve internet kullanımı hayatımızda büyük bir önem arz etmektedir. Hal böyle olunca tüm kuruluşlar firmalar şirketler; yaptıkları ticari hizmetleri yurtdışına duyurabilmek, ülkeler arası iletişim kurabilmek için en kolay yol olan interneti kullanmaktadırlar.

Web siteleri artık firmaları bulunduğu yerden çok öteye taşıyan bir etken halindedir. Firmanızı uluslararası platform da tanıtmak ve yurtdışı satışlarınızı arttırmak, yurt dışında müşteri edinmek için firmanızın dünyaya açılan penceresi olan web sitelerinizi farklı dillerde de etkin hale getirmeniz gerekmektedir. Web siteleri günümüzde bir firmanın sanal ofisidir.

Web sitelerine özel linkler yerleştirerek farklı dillerde yayın yapmakta mümkündür. İstediğiniz dillerde yayın yapabilmeniz için öncelikle web sitesi tercümesi yatırmanız gerekmektedir. Web siteniz sayesinde tanıtmak istediğiniz ürünün ya da vermiş olduğunuz hizmetin reklamını, duyurusunu çok büyük bir kesime hızlıca yayabilirsiniz.

Web sitenizin tercümesi yapılacağı zaman metinleri sizden word dosyası halinde alıyoruz. Hangi dile tercümesi yapılacaksa, web sitesinin içeriğine göre tercümanlarımız tarafından çevirileri yapılmaktadır. Web sitenizin tercüme işlemlerini göndermiş olduğunuz içeriğe uygun ve hızlı bir şekilde çevirilerinizi yapıp dünyaya açılan pencereniz olan web sitenizi daha donanımlı hale getiriyoruz.

Akdil Çeviri olarak web sitesi çevirilerinizi; kaliteli hizmet, sonuç ve müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmaktayız. Çevirileriniz; İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, Arapça başta olmak üzere istediğiniz tüm dilde yapılmaktadır. Tercümeleriniz, şirketimiz için bir iş olmaktan öte, bizim için sorumluluk ve güven isteyen bir amaç olmuştur. Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz.